Anasayfa / Aşk Mektupları 24 Ekim 2009 33 views

aşkıma mektup

Aşkıma Mektup. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Aşk Mektupları Aşk-Sevgi.Nette

Aşkıma Mektup

Aşık Olmak İster misin Sende Benim Gibi?

Tam göğsünün ortasında bir yerin acıyacak. Evinin seni içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksin. Sokağa fırlayacaksın, sokaklar da sana dar gelecek. Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi. Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl gökyüzü. Kendini taşımayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar küçüleceksin.

Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan. Önemli olan sağlık. Yaşamak güzel. Boş ver, her şey unutulur. Sen hiçbirini duymayacaksın. Gözyaşlarından etrafı göremez hale geleceksin. Senden ölmeni istese ölecek kadar sevecek, hemen ardından kollarında ölmesini isteyecek kadar çok seveceksin.

Hep ondan bahsetmek isteyeceksin. Ölüme çare bulundu ya da Yarın kıyamet kopacakmış deseler başını kaldırıp Ne dedin? diye sormayacaksın. Yalnız kalmak isteyeceksin. Hem de kalabalıkların arasında kaybolmak. İkisi de yetmeyecek.
Geçmişinizi düşüneceksin. Neredeyse dakika dakika. Ama kötüleri atlayarak. Onunla geçtiğin yerlerden geçmek isteyeceksin. Gittiğiniz yerlere gitmek. Bu sana hiç iyi gelmeyecek. Ama bile bile yapacaksın. Biri sana içindeki acıyı söküp atabileceğini söylese, kaçacaksın. Aslında kurtulmak istediğin halde, o acıyı yaşamak için direneceksin. Hayatının geri kalanını onu düşünerek geçirmek isteyeceksin. Aksini iddia edenlerden nefret edeceksin. Herkesi ona benzetip.

Kimseyi onun yerine koyamayacaksın. Hiçbir şey oyalayamayacak seni. İlaçlara sığınacaksın. Bir kaç saat kafanızı bulandıran ama asla onu unutturmayan. Sadece bir müddet buzlu camın arkasından seyrettiren. Bütün şarkılar sizin için yazılmış gibi gelecek. Boğazın düğümlenecek, devamını dinleyemeyeceksin şarkının. Uyumak zor, uyanmak kolay olacak. Sabahı iple çekeceksin. Bazen de hiç güneş doğmasa diyeceksin. Ne geceler rahatlatacak seni ne gündüzler. Ölmeyi isteyip ölemeyeceksin. Belki çivi çiviyi söker diye can havliyle önüne çıkana sarılmak isteyeceksin. Nafile, düşüncesi bile tahammül edilemez gelecek.

Rüyalar göreceksin, gerçek olmasını istediğin. Her sıçrayarak uyandığında onun adını söylediğini fark edeceksin. Telefonun çalmasını bekleyeceksin. Aramayacağını bile bile. Her çaldığında yüreğin ağzına gelecek. Ağlamaklı konuşacaksın arayanlarla. Yüreğin burkulacak. Canın yanacak. Bir daha sevmemeye yemin edeceksin. Hayata dair hiçbir şey yapmak gelmeyecek içinden. Onun sesini bir kez daha duymak için yanıp tutuşacaksın. Defalarca
aradığı günlerin kıymetini bilmediğin için kendinden nefret edeceksin, hayıflanacaksın.

Yaşadığın şehri terk etmek isteyeceksin. Onunla bir gün bir yerde karşılaşma umudu. Bu umut seni gitmekten alıkoyacak. Gel git ler içinde yaşayacaksın. Buna yaşamak denirse.

Razı mısın bütün bunlara?
Hazır mısın sonunda ölüp ölüp dirilmeye?
O halde aşık olabilirsin.
Tıpkı benim sana aşık olduğum gibi sende bana.

Ölümsüz aşklara.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap