Anasayfa / Aşk Mektupları 19 Haziran 2016 1.114 views

Aşkım Hayatımsın

Aşkım hayatımsın anlaman gerek artık. Duygu yoğunluğundan kendimi bile tanıyamaz hale geldim. Seni görebilmek için gösterdiğim çabalarıma bile hayretler ediyorum. Mutluluk istiyorum hayattan ve bu mutluluğu sadece seninle bulacağımı düşündüğüm için sana hayatım diyorum. Sen benim aşkımsın, sen benim hayatımsın güzel kadın.

Aşkım hayatımsın dediğimde sana yüzündeki o umursamaz tavrı gördüm. Belki senin için bir anlamı yok bu sözlerin. Belki senin için ben bir anlam ifade etmiyorum. Belki duygularımın hiçbir değeri yok bilemiyorum. Şunu çok iyi bilmeni istiyorum ki sonbaharda düşen yapraklar gibi hayatım da elimden öyle yavaş yavaş kayıp gidiyor. Biten ömrümün geçen her bir anını seninle birlikte geçirmek için acele ediyorum. Umutlarım ellerimde, hayallerim gerçekleşmeyi beklemekte, sen ise tüm bunları bilmene rağmen çok ağır hareket etmektesin. Aşkım olduğun için ben sensiz bir tek an bile geçirmek istemezken, senin umurunda değil gibi davranıyorsun. Tek taraflı yaşıyorum aşkımı, sen ise kendi halinde öylece sessiz sedasız yaşayıp gidiyorsun. Biliyorum ailenin senin üzerinde kurduğu baskıları. Biliyorum çaresizliğini ve kendini düşünme isteğini. Ama şunu bil ki sevgilim, seni seven biriyle geri kalan hayatının güzel geçeceğine kendi adıma söz veririm.

Aşkım hayatımsın sen benim. Mutluluğa sadece seninle gidebileceğimi bildiğim için seni kendime istiyorum. Hayallerime ulaşmam için seni yanımda istiyorum. Umutlarımı tekrar yeşertmek için senin bana bir tek umut vermeni bekliyorum. Aşkım benim, sen benim hayatımsın ve hep öyle kalacaksın.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap