Anasayfa / Aşk Mektupları 20 Ekim 2015 36 views

Aşk oyunu

Aşk oyununu bilir misiniz? Aşk oyunu oynayan kişi, bir çok kişiye aşık olduğunu ima eder. Birbirinden haberi olmayan kişilerle ayrı aşk yaşamaya çalışmak aşk oyununun başlangıcı olur. Aşkın bir değil de bir çok kişiye bölüştürülmeye çalışılması tabiî ki de insanın kendini aldatmasıdır.

Aşk oyunu; ıslak sokağın kucağında başlar sanki. Umutlar eklenir aşkın satır aralarına. Çaresizce sana tutulmuş insanlar yumağından oluşan uzun bir ip sarmıştır çaresizleri. Tuzlu saçların dudaklara değmesini ister hepsi. Hepsinin tek dileği sadece sen ve tatlı tenindir.

Aşk oyununda başrol hep senindir. Umurunda olmaz diğer rollere seçilen kişiler. Bir gün biriyle rol alırsın sahnede diğer zaman başkasıyla. Aslında sevişiyorsun hepsiyle çılgınca. Bir gün sadece benim olman umuduyla yine de kalbim hep seninle. Sen benim tek sevdiğimsin, masum olmasan da biricik meleğimsin.

Aşk oyunu diye işte buna derler güzelim. Bu kadar aktörün içinden seçmelisin birini. Benim istediğim tabiki beni seçmen. Bu arada bir şöyle bir böyle derken kaçırıp harcarsın sevgilerini.

Aşk oyununda her yeni aşk caydırır seni diğer sevgililerinden ama çoğu zaman aldatır. Unutma güzel meleğim; her zaman gelen gideni aratır. Aşk oyunu dedikleri işte buna derler güzelim. Aşk oyunu insanın aklını başından alır.

Aşk oyununun son sahnesini birlikte oynayalım sevgilim. Bu oyunda sadece sen ve ben. Çaresizliğin içindeki son çırpınışlar olarak algılasan da bu yalvarışlarımı lütfen duy. Bütün aşk isteklerini karşılarım senin. Her türlü senaryoyu sonuna kadar başarıyla oynarım. Yeter ki sen sadece benim başrol oyuncum ol. Uvertürlerle beni boşuna uğraştırma. Unutma her oyunda sadece başrol oyuncularının ismi hatırlanır. Her oyunun sonu mutlu bitmese de bizim aşk oyunumuz mutlu bir evlilikle başlayacak. Sonunu ne sen iste ne de ben isteyeyim. Bırak hayat belirlesin aşk oyunumuzun detaylarını ve mutluluk dolu satır aralarını. Biz sadece aşk oyununa birlikte başlayalım. Sadece sen ve ben.

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap