Anasayfa / Aşk Mektupları 19 Eylül 2009 59 views

aşk mektubu

Aşk Mektubu. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. Her türlü mektup örneği Ask-Sevgi.Nette

Sen Aşk Ben

Sen sevilen, ben seni çok seven, aşk ise aramızdaki duygu paylaşımları. Seni seviyorum sen olduğun için, kendimi seviyorum seni sevdiğim için ve aşk tüm sevgilerin toplamıdır ikimiz için.

Aşkın tarifi mümkün mü? sen seni seveni anladın mı? çok soru sordum. aşkım nasılsın? (yine soru)

İnsan kendinden başkasını çok sever mi? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. Insanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. Işte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var olduğunu, senin olduğunu bildiğin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçeği o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki yedi kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi … Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın Getirdiği diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördüğü rüyadır. Işte sen benim için böyle bişeysin.

Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum. Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisin.

İyi ki varsın.

Seni seviyorum aşkım.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. canan artıran 1 Kasım 2009

    aşk mektubunun kalbe hitap ettiğini ve karşısındakinin içini titrettiğini düşünürsek tam ona uygun bir örnek yayınlamışsınız. yüreğinize sağlık

  2. sınem kurt 16 Kasım 2009

    gercekten guzelmıs

Yorum Yap