Anasayfa / Aşk Mektupları 7 Kasım 2009 57 views

aşk mektubu sevgiliye

Sevgiliye Aşk Mektubu. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Sevgiliye Yazılan Aşk Mektupları Aşk-Sevgi.Nette

Aşk Mektubu Sevgiliye

Varlığında bile yokluğunu hissetmek çok zor. Senin o delice bakışlarını özlüyorum. O güzel gözlerine bakmak yaşatıyor beni. Denizimin güzelisin sen.

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor.

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni arıyor. Uzaklara giderken beni de alıp götürüyorsun, yoksa bu kadar çınlar mıydı kulaklarım? Akşam yıldızına bakarken ben geçiyorum aklından, yıldız birden ışığa kesiyor.

Beklenmedik bir zamanda, umulmadık bir yerde ansızın karşıma çıkıyorsun, gözlerimiz karşılaşınca yüzünü çeviriyorsun. Benim yanaklarım alev alev. Senin dudakların nar çiçeği gibi. Bir rüzgar esiyor aramızdan görmezden geliyorsun. En yaşanacak zamanda saatler boşa akıyor, çileler sarıyorsun.

Sevgilim, benim nazlı sevgilim. Neden bu cefa? Neden susuyorsun? Aramıza niçin bu kadar insan, neden bu kadar engel koyuyorsun? Sevgilim her şey bahane. Bütün söylediklerin. Kelebek kanadı kadar ince, yağmur damlası kadar temiz bir aşk bu. Korkmana, kaçmana gerek yok. Artık yüreğim yüreğinin sesinden başka bir şey duymak istemiyor.

Sevgilim, biliyorum sen de seviyorsun beni, itiraf etmiyorsun.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. dilara 7 Kasım 2009

    slm okudum ve çok harika olmuş ağzına eline ve yüreğine sağlık.süpersin sen.kendine çok iyi bakkkkkkkk.

    Admin: Teşekkürler Dilara

  2. admin 8 Kasım 2009

    o sizin yüreğinizin güzelliği

Yorum Yap