Anasayfa / Sözler 1 Kasım 2009 5 views

aşk acısı sözleri

Sözler anlatır duyguyu, düşünceyi. Aşk-Sevgi.Nette sözler anlamını bulur.

Aşk Acısı Sözleri

Sensizlik ölüm kadar acı varlığın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önemli canım kadar değerlisin.

Hayatta onunla yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun. Olur mu sence.

Gülmek senin bir tutkun olsun bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun kenardan ben geçeyim yol senin olsun ben zehir içeyim su senin olsun bir sevgili bulmuşsun hayırlı olsun bir tane de benim var haberin olsun.

Yüreğimde kuşlar havalandı karların düştüğü yerlere sen gitme. Gel. Yağ kar gibi beyaz düşlerime. Zorlu sevdam.

İnsanlara insan oldukları için değer veriyorum kalbimde yaşayan sana, aşık olduğum için değer veriyorum dostlukla başladı galiba aşkla bitecek. Seni çok seviyorum.

Bana okulda 1 saatin 60 dakika olduğunu öğrettiler 1 dakikanın da 60 saniye olduğunu ama sensiz bir dakikanın sonsuza dek sürdüğünü öğretmediler aşkım.

Çaresizce çırpınışım kirpiklerim yavaşça ıslanır yanağımdan süzülür göz yaşlarım kalbime unutulmuş şiirler canlanır dilimde söylenmesi gereken türküler ve bir türkü misali yalnızlığıma söylerim seni.

Şiirlerime okurum hayalinle avuturum yüreğimi umutsuzluk sarar dört bir yanımı sensizlik acıtır deli gönlümü bu kadar ağır mıydı sevgiyi büyütmek sensizlik bu kadar acımıydı.

Seviyorum gülüm hep senle yasayacak yüreğim seni bekleyecek gözlerim seviyorum gülüm kim ne derse desin umurumda değil seviyorum herkese inat seni gülüm.

Sonunda bitti galiba görüyorum içimde can çekişmelerini duyuyorum sözlerin çok acıtıyor ölüyorum keşke baştan söyleseydin gidiyorum nasılsa koymaz sana biliyorum.

Kalbime gömerim o zaman unutup ta silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmez misin aman sana ne ki ağlıyorsam deli gibi istiyorsam hala seni seviyorsam sana ne anlamıyorsam.

Yalanmış demek her şeyin bilemedim saklamışsın nefretini bilemedim olmayınca olmuyor sen sevemedin yazılmış kadere ayrılık silemedim alıştım zor olsa da kabullendim.

Bilir misin bende paylaşmak nedir. Nefesin kesilirse al canım senindir. Gittiğin yol uçurumsa sen geri dön bebeğim. O ilk adım benimdir.

Varlığınla başlayan bir günün yokluluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.

Sonunda bitti galiba görüyorum. İçimde can çekişmelerini duyuyorum. Sözlerin çok acıtıyor ölüyorum. Keşke baştan söyleseydin gidiyorum diye.

Yalanmış demek her şeyin bilemedim. Saklamışsın nefretini göremedim. Olmayınca olmuyor sen sevmedin. Yazılmış kadere ayrılık, silemedim. Alıştım zor olsa da kabullendim.

Seni sevmem için seni daha iyi tanımam lazım sana sevgimi belli etmek için beklemen lazım sevmek ölmekse benim ölmem lazım.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap