Anasayfa / Sözler 30 Kasım 2009 24 views

aşık edici sözler

Aşık Edici Sözler Ask-Sevgi.Nette. Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Aşık Edici Sözler

İnsan senin gibisini sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar güzelim. Seni çok seviyorum.

Yalnız akıllı bir insan sevmesini bilir senin gibi, sevip te yitirmek sevmemiş olmaktan daha iyidir.

Aşk yaşamdır derim her zaman, ancak umutsuz, inançsız aşk ölümden beterdir bilesin.

Aşk kulübeyi altından bir saraya benzetir. Sen geldin bendeki küçük kalp bir anda en güzel aşk sarayına dönüştü bir tanem.

Aşkı anlatabilmek için yeryüzünden var olan dillerden başka bir dil ister. Gönül gözü, göz dili gibi. Gözlerim anlatsın sana bendeki sevgiyi.

Yangınlardayım anla beni. Yaşadığım cehennem hayatı aşkımızın eseridir. Gel söndür bu ateşi.

Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur.

İstek, hareket, genişleme, yön veren tezlere bilgelik eklendiğinde aşk olur.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Aşk cennetin dilinden bize kalan tek andır.

Erkek az fakat sık sever, kadın ise çok ancak bir kez sever.

Aşk yaşamında kadın, ancak hünerli bir çalgıcının elinde dile gelen bir lir gibidir. Kadınlar bizleri sevdikleri zaman suçumuzu bağışlarlar.

Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende. Seni görüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim sevgilim, seviyorum seni.

Sevmek zor aşık olmak ise sevmekten daha zor gelir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapları okumaya başladım şiirler ezberledim sayende birtanem.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime heryerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi birtanem.

Yalnız kaldığım hayatımda hep sevenleri alkışladım şimdi seni buldum ya yalnızlığımda şükürler ediyorum allahıma.

Ayrılık acısı gibidir sevmenin acısıda vardır, seviyorum derken acı çekenler arasındayım duy artık feryadımı uzat elini bekliyorum seni.

Geç kalmış bir aşkın nöbetçileriydik taaki gözlerin gözlerime deydiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşşağı döktürür buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bişeyki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Aşık oldu garip kalbim sevdim seni kalbim oldu deli, adın kalbimde sayıklıyorum adını gündüz gece.

Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle seviyorum seni canım bebeğim.

Ne zaman aklıma gelsen bütün sesler kulağıma seni söylüyor gibi oluyor nereye baksam sanki resmini gözüme tutuyorlar gibi, şarkılar bile adını sölüyor seni çıkarıyorum anlam olarak sen benim olmalısın bu hayatta bunu anladım yaşadıklarımdan.

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık..

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi herzaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı..

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seviyorum seni.

Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen özgüvenimle sevdim sana ben aşık oldum habersizce şimdi sölüyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana…

Yeminlerimi senin üzerine sölüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Benimle tek zaman değil herzaman ol benimle 1 saat olma her saat ol benim bir anlık değil hergün düşün çünki ben öyle yapıyorum senin için sen bilmesende.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu sen yaptın ve ben sana kapıldım ben sana aşık oldum yorumlarını bekliyorum ne diyorsun?

Kısa ve öz sölüyorum seni çok seviyorum, kısa aşkların son cümlesi olmak istemiyorum hayatında.

Sen benim için bir değilsin sen benim için benimsin seni rakamlarla ifade edemem sen benimsin seviyorum seni.

Senin için herzaman dua ediyorum nazar deymesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle…

Sen kaç ben kovalarım seni nezaman yorulursan ozaman kabullenirsin bendeki sevgiyi..

Hayat su gibidir içmes tatlı sana yararlı, sende benim suyumsun susadıkça adını haykırıyorum dünyama, seninle hayat buluyorum bunuda anla…

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap