Anasayfa / Mesajlar 20 Kasım 2009 10 views

anlamlı mesajlar

Anlamlı Mesajlar. Aşk ve sevgi ile ilgili en güzel anlamlı mesajlar Ask-Sevgi.Nette. Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Anlamlı Mesajlar

Umut yüreğimde, sen yüreğimde, aşk yüreğimde, o zaman umut sen, sen ise aşkımsın birtanem.

Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda olacağım aşkım.

Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan, yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış. Yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır.

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter. Ben o tatlı sessizlikte seninleyim.

Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan, onun için ağlıyorsan, o senin için tekse, o senin için herşeyden değerliyse, onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse. Siz aşıksınız.

Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

Bir şiir yaz bana, içinde alabildiğince mutluluk olsun, ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla, ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma

hayatta iki kişi tanıdım.birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.hayatta iki kişi tanıdım .birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler.

Aşk, tam teslimiyet ister, kendini aşkın kollarına ya bırakırsın yada bırakmazsın. Bir yanım dışarıda kalsın dediğin noktada aşkı boğarsın, yok edersin o güzelim duyguyu. Bu yüzden hep cesurların işidir aşk.

Devam eden hayatıma girdin. Seni tanımaya başladıkça seninle yarım hayata değil, yeni, sıfır kilometre bir hayata başlayacak kadar değerli olduğunu gösterdin.

Şiir diye yüreğimi sunuyorum yüreğine bilesin.

Fiziksel ve ruhsal bir şablonum yokken, aradığım olduğunu seni tanıyınca anladım.

Seni seviyorum, çünkü. Sen benim için vazgeçilmezsin. Sen birtanemsin ve hep öyle kalacaksın. Aşkı gerçek anlamda iliklerime kadar yaşatıyorsun. Eğilip bükülmeyen, namuslu, saygı duyabileceğim sağlam bir karaktere sahipsin.

Kirlenmiş toplumda aşkımdan başka bir beklentin olmadığı için seviyorum seni

Sevgililiğimizi o an unutarak sıkılmadan saatlerce sohbet edebildiğim, hayatı, dünyayı kısacası her şeyi paylaşabildiğim, en iyi arkadaşım olmayı da başarabildiğin için seviyorum seni.

Bulutlara yükledim özlemimi, şimşeklerle çaktırdım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?

Sevgilim, arkadaşım, dostum, sırdaşım, akıl hocam, sığınabileceğim bir liman, bazen bir ağabey, bazen bir baba, en önemlisi eşim olmayı hak edecek bir insan olduğunu gösterdin.

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.

Herkes başkalarını kendi gibi bilir. Bir insanı tanımanın en kolay yolu ona insanlar nasıl sence? Diye sormaktır. Anlatacaklarını dikkatle dinlerseniz aslında kendisini tarif ettiğini fark edersiniz

Bir insanı sevmeye bir an bile yeterliyken, unutmaya bir ömür yetmez. Hele o insan sen isen asla.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. ebru 21 Kasım 2009

    gerçekten de mesajlar çooookkkkkk anlamlıymış. emeğizinize sağlık

  2. feride 25 Kasım 2009

    super bısı yaaa gercekten herseyyy dogru soylenmıssss

  3. Recep 25 Aralık 2011

    SözLeRin Hiç ßiRİNi ßeğeNMeDim ! YaLan YoK …

Yorum Yap