Anasayfa / Hikayeler 21 Kasım 2015 44 views

Aldattım ama pişmanım

Aldatan kadın hikayelerinde duyulmamış itirafları okuyacaksınız. Aldattım ama pişmanım diyen sarışın güzel, aldatma gerekçelerini bu hikayede bizlerle paylaştı. Aldatma duygusunun ezikliğini içinde yaşayan Pınar, kadınların aldatmasının daha kolay olduğunun altını çiziyor. Hele güzel bir kadının eşini aldatmak için hiç çaba göstermesi gerekmediğini belirten Pınar, sadece şuh bir bakışın yeterli olduğunu dile getiriyor.

Aldattım ama pişmanım

İsmim Pınar, 25 yaşındayım. 1,68 boyunda 53 kilo, sarışın, mavi gözlü, bulunduğum ortamlarda dikkat çeken bir bayanım. Gerek işyerimde gerekse özel hayatımda etrafımda bulunan tüm erkeklerden mutlaka bir çıkma teklifi almışımdır. Evlenene kadar eşimden başka hiçbir erkekle çıkmadım. Bu kadar güzel olmama rağmen başka bir erkeğin hayatıma girmemesine çok yakın arkadaşlarım bile hayret ediyordu. Ben asla başka bir erkeğin bana yaklaşmasına izin vermedim. Ta ki eşim Berkant’ın işyerimde beraber çalıştığım kıza yazdığı mailleri okuyuncaya kadar.

Leyla ismindeki kız, açık saçık giyinen ve tanıştığı her erkekle hemen bel altı muhabbetler kuran ve konuşurken karşısındaki erkeğe dokunmaya bayılan bir kızdı. Eşim beni iş çıkışı almaya geldiğinde o da durakta benim yanımdaydı. Mecburen tanıştırdım ve ne olduysa ondan sonra oldu. Berkant, benden 10 cm daha uzun ve atletik yapılı biri. Sporcu olduğu için fiziği oldukça iyi ve bana göre de çok yakışıklı. Doğal olarak Leyla’nın ilgi alanına giriverdi. Eve giderken o gün onu da gideceği yere kadar bıraktık. Bir şekilde eşimin msn adresini bulup onu baştan çıkaracak ifadelerle gönlünü çalmaya çalışmış. İşyerinin düzenlediği yılbaşı partisinde gecenin ilerleyen saatlerinde ben alkolü fazla kaçırdığım için masada uyuklarken onlar önce dans pistinde sonra ise tuvalette işlerini görmüşler.

Eşim bana güvendiği için msn adresinin şifresini biliyordum, o da benim msn şifremi biliyordu. Partiden iki gün sonra iş arkadaşlarımdan Erkan bana, eşimle Leyla’nın o gece çok samimi dans ettiklerinden bahsetti. İlk etapta umursamadım ama Erkan’ın her zaman samimi olması nedeniyle şüphelenip eşimin msn adresini kontrol ettim. Leyla’dan eşime gelen en az 50 tane mail vardı. Her birinde partide geçirdiği muhteşem saatlerden bahsedip yeniden aynı şeyleri yaşamak istediğini belirtiyordu. Eşimin msn hesabındaki gönderilenler klasörünü açıp eşimin nasıl tepki verdiğini anlamaya çalıştım. Silmeyi unuttuğu iki maili vardı. Birinde son gittikleri otelde Leyla’nın kendisine yaptığı akıl almaz seks oyunlarına yenilerini ekleyip ekleyemeyeceğini soruyordu. Beynimden vurulmuşa döndüm.

Berkant bana nasıl ihanet edebilirdi ki? Üstelik Leyla gibi bir kızla beni nasıl aldatabilirdi! Eşimi arayıp işyerinde işlerimin uzayacağını belirttim ve geç geleceğimi, hatta işler bitmezse işyerinde sabahlayacağımı anlattım. Bana inandı ve kendisinin de işleri olduğundan bahsetti. Ben onun Leyla ile olan işlerini hemen anladım ama belli etmemeye çalıştım.

İşyerinden çıkıp lüks bir kafeye girdim. Kafenin içinde bulunan tüm masaları göz ucuyla taradım. Kafeye girdiğimden beri gözlerini benden alamayan tüm erkeklere inat ayağımdaki mini eteği bsiraz daha yukarı çektim ve uzun bacaklarımı adeta onların gözüne sokar gibi oturdum. Etrafımda oturan erkeklerden biri cesaret edip masama kadar geldi ve yalnız isem bana eşlik edebileceğini söyledi. Sadece medeni cesaretinden dolayı onu kabul ettim ve sohbet etmeye başladık. Sürekli kendinden sözedip duruyordu ama ben onu dinlemiyor, Berkant’ı aldatabilmek için planlar yapıyordum. Bir ara ona dönüp efendim dedim. Oturuşunu değiştirebilir misin, herkes bize bakıyor dedi. Rahatsız olduysan kalkabilirsin dedim ama bir yandan da gitmesini istemiyor gibi cilve yapıyordum. Derken “rahatsız oluyorsan baş başa kalabileceğimiz bir yere gidelim o zaman” deyiverdim.

Kendim bile ağzımdan çıkan sözlerden dolayı utandım ve kızardım ama çaktırmamak için alerjim olduğunu söyleyip ceketimi almak için ayağa kalktım. Hemen ceketimi tuttu ve bana eşlik etmek için elini belime koyup kafeden beraber çıktık. Hemen kafenin önündeki son model aracına bindik ve nereye gidelim diye sorduğunda, baş başa kalalım yeter dedim. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra iki katlı bir evin önünde durduk. Ben arabadan inmeye çalışırken o gözlerini bacaklarımdan ayırmadan ellerimden tutup yardımcı olmaya çalışıyordu.

Evin içi gayet güzel döşenmişti. Ev sahibi kimse oldukça zevkliymiş diye içimden geçirdim. Evin salonunda bir köşeye oturdum ve eteğimi daha da yukarı sıyırarak külotumu adeta onun gözlerine sundum. Baktım ki yeni sevgili gibi nazik davranıyor hemen üzerine atlayıp orada onun oldum. İlk heyecanını atlatan yabancı beni orospu zannedip ücretimi ve telefonumu istedi. Yüzüne bir tokat attım ve gerçeği anlattım. Ardından gitmek için kapıya doğru yöneldiğimde elimden tutup kendine doğru çekti ve bu kadarcık aldatma mı olur? Yatak odasına geçelim ve sabaha kadar eşinden birlikte intikam alalım. Senin kadar güzel bir bayanı aldattığına göre kafası hiç çalışmıyormuş dedi ve beni yatak odasına götürdü. Hiç itiraz etmiyor, ne diyorsa onu yapıyordum.

Sabaha kadar benimle evire çevire, istediği kadar ve istediği şekillerde birlikte oldu. Sabah olup gitme vaktimin geldiğini söylemek için yanağına doğru uzandığımda beni dudaklarımdan öptü. Artık o benim için bir yabancı değil yatak arkadaşı olmuştu. Bu kez ben onu istediğim gibi elde ettim ve duşumu alıp çıktım. İşyerine gittiğimde Leyla ile göz göze geldik. Utanmadan yanıma gelip hani sabaha kadar çalışacaktın, ben geldiğimde yoktun dedi. Sabaha kadar çalışacağımı sana Berkant mı söyledi dediğimde yutkunurken nefessizlikten boğulacak sandım. Sesini çıkarmadan masasına doğru hızlı adımlarla gitti. Bir ara masasında olmadığını fark ettim ve hemen onun bilgisayarına oturup msn’sini kontrol ettim. Açıktı. Berkant’a bir mail atıp tüm yaşadıklarımı ayrıntılarıyla anlattım ve akşam eve geldiğimde umarım evde olmazsın. Leyla ile sana mutluluklar dilerim. Diye not düşüp maili gönderdim.

Tüm mail hesaplarımı kapatıp işten ayrıldım. İstifa dilekçemi zor da olsa kabul ettirmiştim. Aldığım küçük miktardaki tazminatımı da yanıma alıp eve gittim ve ilk iş olarak kapı kilidini değiştirttim. Gece saat 22 sıralarında aynı kafeye gittim. O tam karşımda benim gelmemi bekliyormuş gibi duruyordu. Hemen masama geldi ama kabul etmedim. Israr ettiğinde tehdit ettim ama o dinlemedi. Eşimden tekrar intikam almak isteyip istemediğimi sordu. Onun evinden ayrılmadan önce yaşadığım hazzı tekrar yaşamak için “Evet” dedim. Berkant’ı tekrar tekrar aldatmak için bulduğum her fırsatı değerlendirmeye ant içmiş gibi hareket edecektim.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Buğra 8 Aralık 2015

    Merhaba ben Buğra 28 yaşındayım. Bende aldattım ama gerçekten de pişmanım.

Yorum Yap