Anasayfa / Aşk Mektupları 6 Kasım 2009 39 views

af dileme mektubu

Af Dileme Mektubu. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Af Dileme Mektupları Aşk-Sevgi.Nette

Sevgiliden Af Dileme Mektubu

Birtanem, canım benim. Ne olur affet beni. Sevgilim sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz. Senden önce yaşamamışım, senden önce ben ben değilmişim. Sen gittiğinden beri yine kendimde değilim. Seninle yaşadıklarım yetmiyor, anılar kalbimin acısını dindirmiyor. Ayrılık kapıyı çaldı, seni benden aldı. Artık içeri hiç kimse giremiyor.

Sevemiyorum kimseyi, gözlerim senden başkasını görmüyor. Ellerim senden başkasına gitmiyor. Dudaklarım senden başkasını öpmüyor. Geceleri bir yorgan gibi çekip üstüme, karanlığı örtüyorum. Uzak yıldızların ışığı bile bu karanlığı delip geçmiyor. Yıldız yok, ay yok, bulut yok. Umut yok sevgilim. Umutsuz yaşanmıyor.

Sokağa çıksam attığım adımlar boşlukta geziniyor, yağmurlar yağsa damlalar bana seni söylüyor. Çiçeklerin boynu bükük, güneş bitmiş. Dünya benden hesap soruyor. Bu ceza çok ağır sevgilim, bana reva gördüğün bu ceza çekilir gibi değil. Yüreğim sökülüyor.

Hatamı biliyorum, yanlışın farkındayım. Senden özür dileyecek yüzüm yok. İstersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kaktığın, yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni. Pencerende bir kuş olayım, elinin tersiyle uçurma beni. İnce parmaklarında solgun bir çiçek olayım, buruşturup kırma beni.

Susup gittin, çekip gittin. Bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin. .ama öyle kaskatı öyle ağır ki ruhum, can damarım kesilse bir damla kanım akmaz. Gözlerim ufka dikili, bir küçük kızıl ışık bekliyorum senden.

Bir aydınlık teli.
Bir umut.
Affeder misin beni?
Affet Sevgilim.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. ahmet 2 Ağustos 2010

    saol emeğine sağlık bn sevgilimden ayrıldım ve geri dönecek yüzüm yok bana mektub yaz dedi bn ne yapacağımı bilmiyodum bu bana ve ilişkimize çok ii gldi çok tşklr eline klbine sağlık

Yorum Yap