Anasayfa / Sözler 9 Ekim 2009 7 views

acı sözler

Aşk-sevgi.nette ifade edilir aşk acısının hissettirdikleri.

Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda,ne kadar istesem de arayamadım,istemediğini düşünerek.sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.

Benim için mutluluğun anlamı sensin, sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan. Dön ve bana hayat ver, ben bitmeden beni bul. Hiç bir şey için ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa güzelim. Asla unutulmadın.

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı. Sen benim eş ruhumsun unutmuş olsan hissederdin unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin. Seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş nereye gidersen git çantanda bir resmim aklında gülüşüm olsun ben seni gerçekten sevdim bitmez demiştim. Bitmedi

Çok uzaktasın beni duymazsın unuttun belki de hatırlamazsın hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada sen neredesin

Seni yüreğimin derinlerine attım. Üzerine çelik kapılar kapattım. Beni öyle incittin ki seninle olan iyi hatıraları istediğim halde bile hatırlayamıyorum. Sen cezanı kendi kendine verdin.

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç ağlarken boğazına bir düğüm saplandı mı yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada seni seviyorum diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine şimdi de ağlıyorum sevdiğim ama sana değil bir kalemde sildiğin aşkımıza ağlıyorum seni sevdiğim için özür dilerim.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz, günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim. Bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim. Şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be gülüm. Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim.

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gökyüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim.

Umutsuzluğu ihraç eden bir çok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

Ay ağlıyor sevip de kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarkı söylüyor sevip de sevilmeyenler için bende ağlıyorum sevip de kavuşamadığım aşkım için.

Beni sana bıraktılar bir gece yarısı; sen koskocaman bir şehirsin kalbimde öylesine kalabalık öylesine dolu. Kimi zaman deprem kimi zaman selsin, istesen ilkbahar getirirsin sen bir tanemsin.

Duyguların çeşit bin türlü insan gibi her biriyle tanışmak istesem ömrüm yetmeyecek diye korkarım, seni sokak sokak gezsem bitirmekten korkarım. Koskoca şehirde yalnızım. Ya beni bende bul hiç kaybetme, yada beni bırak kendi kendime kaybolup yok olayım.

Esmerim hani o gün varya arkana bile dönüp bakmadığın çekip gittiğin o gün beni yalnızlığa mahkum ettiğin o gün var ya canımdan bir parçanın kopup gittiği o gün var ya.

Yaşadıklarımızı, elele tutuştuğumuz o ilk günü seninle konuştuğumuz o günü o yeri hatırlıyor musun. Bitanem özledim seni desem geri dön desem bana geri gelir misin esmerim.

Yıldızlar suskun bu gece sessizlik var terk edilmiş bir şehir gibi yüzümü duvara her çevirişimde hayalin gelir gözüme hayaline sarılırım her gece gecelerimle ağlarım sensizliğime ayrılık şarkısı sessizce mırıldanır kulağıma suskunluğum sensizliktendir .

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap